MANZARA RESTAURANT HİZMETLERİMİZ

Restaurant & Kafe

Güleryüzlü, sizlerin rahatınız ve huzurunuz için çalışan personelimiz sizlere çok keyifli bir gece yaşatacak.. Sizlere özenle sunduğumuz yemeklerimizi hijyenik ortamdaki mutfağımızda hazırlamaktayız.


Düğün & Nişan Organizasyonları

Hayatınızın en mutlu, en özel ve en heyecanlı gününde hayallerinizi süsleyen, düşlediğiniz düğün gecenizin unutulmaz dakikalarını, gecenize şahitlik edecek akrabalarınız ve konuklarınız ile birlikte, görkemli İstanbul manzarası eşliğinde huzurlu bir atmosferde, gelecekte çocuklarınıza keyifle anlatacağınız masalsı bir serüvene dönüştürün.


Kır Düğünleri

Kır düğünü açık havada hafif müzik eşliğinde yapılan evlenme törenlerinden biridir. Ülkemizde sayısı gittikçe artmakta olan kır düğünü yazları süsleyen vazgeçilmezlerdendir. Kır düğünlerinde tercihe göre ana yemek, kokteyl şeklinde düzenlenebildiği gibi kır bahçesinede masa ve sandalye sistemi de kurulabilmektedir.


Doğumgünü Organizasyonları

Manzara Restaurant, doğum gününü sevdikleriyle, keyifli bir ortamda kutlamak isteyen misafirlerinin de yanında. Farklı menü alternatifleriyle tamamen sizin tercihlerinize uygun bir kutlama için tek yapmanız gereken aklınızdan geçeni bizimle paylaşmak.


Özel Kutlamalar

Günlük hayatın karmaşasından yoruldunuz mu? Dostlarınızla ve ailenizle gidebileceğiniz sakin ve huzurlu bir ortam mı arıyorsunuz ? Manzara Restaurant'ta, güleryüzlü misafirperverliği ile sizleri sıcak bir ortamda ağırlıyoruz.


Uluslararası Tanıtım Organizasyonları

Mükemmel hizmet felsefemizi masanıza ulaştırmak için ihtişamlı bir personel kadrosu oluşturduk.


Grup Yemekleri

Birbirinden leziz, hiç bir yerde olmayan değişik tatlar için Manzara Restaurant 'ta buluşalım!

Mini Galeri: